Прикраси весільного кортежу, невіддільна частина підготовка до весілля. З ІМ "Майстерська весільних аксесуарів" купити прикраси на весільну машину дуже просто.
Серце на машину кріпляться за допомогою присосок. Колір сердець можна змінити залежно від ваших уподобань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 550 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кріплення прикраси | Присосками |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Прикраса на машину |
| Колір | Червоно-білі |
| Виробник | Майстерня весільних аксесуарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668 ₴



Відправка з 31 травня 2026